We have Afterpay!

Collection: Learning Resources

79 products
  • Australian Play Coins 106pcs
    Australian Play Coins 106pcs
    Regular price
    $19.95
    Sale price
    $19.95
    Unit price
    per 
  • Australian Play Money with Wallet
    Australian Play Money with Wallet
    Regular price
    $26.95
    Sale price
    $26.95
    Unit price
    per 
  • Multiplication 0-12 Flash Cards
    Multiplication 0-12 Flash Cards
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Unit price
    per 
  • Spot A Lot Animal Escape
    Spot A Lot Animal Escape
    Regular price
    $10.95
    Sale price
    $10.95
    Unit price
    per 
  • Spot A Lot Vehicle Adventure
    Spot A Lot Vehicle Adventure
    Regular price
    $10.95
    Sale price
    $10.95
    Unit price
    per 
  • Times Tables Practise Placemat
    Times Tables Practise Placemat
    Regular price
    $10.95
    Sale price
    $10.95
    Unit price
    per 
  • Skin Tone Markers
    Skin Tone Markers
    Regular price
    $3.95
    Sale price
    $3.95
    Unit price
    per 
  • Activity Set Wikki Stix
    Activity Set Wikki Stix
    Regular price
    $36.95
    Sale price
    $36.95
    Unit price
    per 
  • Travel Fun Wikki Stix
    Travel Fun Wikki Stix
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $12.95
    Unit price
    per 
  • Basic Shapes Wikki Stix
    Basic Shapes Wikki Stix
    Regular price
    $32.95
    Sale price
    $32.95
    Unit price
    per 
  • Numbers & Counting Wikki Stix
    Numbers & Counting Wikki Stix
    Regular price
    $29.95
    Sale price
    $29.95
    Unit price
    per 
  • Alphabet Wikki Stix
    Alphabet Wikki Stix
    Regular price
    $31.95
    Sale price
    $31.95
    Unit price
    per 
  • Air Drying Clay
    Air Drying Clay
    Regular price
    $10.95
    Sale price
    $10.95
    Unit price
    per 
  • Jumbo Tweezer Pack
    Jumbo Tweezer Pack
    Regular price
    $10.95
    Sale price
    $10.95
    Unit price
    per 
  • Learning Maths 6yr olds
    Learning Maths 6yr olds
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Unit price
    per 
  • Practise Mats - Dirt, Grass, Sky
    Practise Mats - Dirt, Grass, Sky
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Unit price
    per 
  • Blending Consonants & Digraphs Flashcards
    Blending Consonants & Digraphs Flashcards
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $6.95
    Unit price
    per 
  • Handwriting Exercises
    Handwriting Exercises
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Unit price
    per 
  • Gift Card
    Gift Card
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • CVC Worksheets
    CVC Worksheets
    Regular price
    $2.95
    Sale price
    $2.95
    Unit price
    per 
  • Subtraction Flashcards
    Subtraction Flashcards
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $5.95
    Unit price
    per 
  • Addition Flashcards
    Addition Flashcards
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $6.95
    Unit price
    per 
  • Australian Play Coins
    Australian Play Coins
    Regular price
    $44.95
    Sale price
    $44.95
    Unit price
    per 
  • Hammer-It Shapes
    Hammer-It Shapes
    Regular price
    $31.95
    Sale price
    $31.95
    Unit price
    per 
  • Beat The Kangaroo (Aussie $) Bingo
    Beat The Kangaroo (Aussie $) Bingo
    Regular price
    $29.95
    Sale price
    $29.95
    Unit price
    per 
  • A Flamboyance of Flamingos Book
    A Flamboyance of Flamingos Book
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $17.95
    Unit price
    per 
  • Literacy Bingo Game Easy Words To Sound
    Literacy Bingo Game Easy Words To Sound
    Regular price
    $31.95
    Sale price
    $31.95
    Unit price
    per 
  • Alphabet Desk Strip
    Alphabet Desk Strip
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Unit price
    per 
  • Beat the Bear (Initial Consonants) Bingo
    Beat the Bear (Initial Consonants) Bingo
    Regular price
    $29.95
    Sale price
    $29.95
    Unit price
    per 
  • Beat the Elephant (Blending Consonants) Bingo
    Beat the Elephant (Blending Consonants) Bingo
    Regular price
    $29.95
    Sale price
    $29.95
    Unit price
    per 
  • Snap Game
    Snap Game
    Regular price
    $29.95
    Sale price
    $29.95
    Unit price
    per 
  • Beat the Snail (Number) Bingo
    Beat the Snail (Number) Bingo
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $20.95
    Unit price
    per 
  • Rainbow Dough
    Rainbow Dough
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $14.95
    Unit price
    per 
  • Pastel Dough
    Pastel Dough
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Unit price
    per 
  • Scratch Art Paper
    Scratch Art Paper
    Regular price
    $12.95
    Sale price
    $12.95
    Unit price
    per 
  • Look And Thread
    Look And Thread
    Regular price
    $31.95
    Sale price
    $31.95
    Unit price
    per 
  • Plastic Sleeve
    Plastic Sleeve
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $6.95
    Unit price
    per 
  • Magic Corn
    Magic Corn
    Regular price
    $31.95
    Sale price
    $31.95
    Unit price
    per 
  • Rainbow Pebbles
    Rainbow Pebbles
    Regular price
    $52.95
    Sale price
    $52.95
    Unit price
    per 
x